עורך דין רשלנות רפואית

עורך דין רשלנות רפואית

בשנים האחרונות בשל המודעות לתחום היופי רבים בוחרים לבצע שינויים קוסמטיים במרפאות.

על מנת לחסוך את הייסורים לאחר הטיפול,  עורך דין רשלנות רפואית כמו דר שרים ממליץ לקהל הלקוחות שלו לבחון את הזכויות ולברר את ההכשרה של המטפלים טרם תחילת הטיפול תוך בחינת הניסיון המקצועי וכן בחינת פוליסת ביטוח אחריות רפואית אשר יאפשר לכסות את מקרה הרשלנות . במקרים בהם מדובר ברופאים בעלי ניסיון רב תמצא פוליסת ביטוח אחריות. במידה והרופאים אינם נותנים תשובה חד משמעית באשר להימצאות הפוליסה, הרי ההמלצה היא לבחור ברופא אחר בעל פוליסת ביטוח אחריות.

 טרם בחירת מרפאות כדאי לשים לב למספר נקודות

  • חשיבות ההכשרה: בטרם בחירת המטפל חשוב מאד לבחון את ההכשרה המקצועית שלו, היכן למד ורכש את ההשכלה ,האם הוא רשום באיגוד מקצועי. נוסף על כך ניתן לבדוק את הפרטים שלו באינטרנט.
  • מיומנות: טרם הטיפול שאלו את המטפל על ניסיונו ועל קהל לקוחות מרוצים, התייעצו עם הלקוחות על מנת לקבל חוות דעת.
  • הכשרה רפואית: כאשר מדובר על ניתוח קוסמטי קיימת חשיבות רבה לבחון את ההכשרה הרפואית של המטפל והאם הוא מוסמך לביצוע טיפולים מהסוג הזה. כדאי לדעת כי לא כל רופא המבצע טיפול קוסמטי מוסמך בתחום כירוגיה פלסטית.
  • חשוב לקבל מידע מוקדם: טרם הטיפול יש לברר כמה שיותר מידע אודות הטיפול, האם קיימות תופעות לוואי, האם ישנן סכנות אפשריות. על מנת להגיע עם תחושת בטחון בקשו מהמטפל לקבל את המידע על כתב.
  • בקשו טיפול ניסיון:  במידה והדבר מתאפשר בקשו מהמטפל טיפול ניסיון במטרה לשלול הופעת אלרגיות במקומות שונים בגוף.
  • בקשו חוות דעת נוספת: במידה ובחרתם כבר מכון קוסמטיקה כדאי לבקש חוות דעת נוספת במטרה להיחשף למגוון האפשרויות והטיפולים על מנת לטפל בבעיה.
  • חוות דעת נוספת – גם אם בחרתם מכון קוסמטיקה העונה לדרישותיכם, מומלץ לבקש חוות דעת נוספת כדי להיחשף למגוון האפשרויות ולמגוון הטיפולים הקיימים לטיפול בבעיה שלכם. בעת הביקור במכון הקפידו לשאול את כל השאלות החשובות ביותר על מנת לקבל תשובות מקיפות.

לפרטים נוספים לחץ כאן

התגובות סגורות