טיפול רגשי כללית מושלם

טיפול רגשי כללית מושלם כולל סדרת מפגשים בין הילד למטפל במסגרתה שני הצדדים בוחנים עבודה משותפת אשר מטרתה היא לשנות את דרכי ההתנהגות של הילד תוך אימוץ דפוסי התנהגות חדשים. כיום ישנן דרכי טיפול שונות אשר באמצעותן ניתן לבחון את השינוי בהתנהגות.

חשיבות הקשר בין הילד והמטפל

במסגרת הטיפול מתפתח קשר בין הילד והמטפל המאפשר לילד לספר למטפל על התחושות שלו. בשל העובדה כי מדובר בסדרת מפגשים שאינה קצרה ועשויה להימשך מספר פגישות בהן ההורים צריכים לגלות מעורבות ואינם יכולים להיות מנותקים מהנעשה. במסגרת הפגישות ההורים צריכים להבין כי הילד מקבל כלים על מנת להבין את ההתנהגות של הילד שלהם.

שינוי דפוס ההתנהגות באמצעות משחק

באמצעות טכניקת משחק ניתן לשנות את דפוסי ההתנהגות של הילד. כך למשל אם מדובר בילד שאינו עצמאי ניתן ללמוד באמצעות משחק על המעורבות של ההורים בחיי הילד והצורך שלהם לאפשר לו עצמאות.

הטיפול מתקדם באמצעות שיחה

באמצעות שיחה עם המטפל ההורה יכול להבחין בהתקדמות וכך לראות את השינוי המיוחל החל אצל הילד. במסגרת העבודה המטפל יבחן האם דרושה התערבות פסיכיאטרית או נירולוגית.

על מנת לקבל החלטה מוזמנים להתייעץ עם מומחים בתחום

על מנת לקבל החלטה מוזמנים להתייעץ עם מומחים בתחום במטרה לבחור את המטפל הטוב ביותר. בשנים האחרונות ניתן לבחור בין מקומות שונים אבל חשוב לבחור את המקום הטוב ביותר במטרה לקבל טיפול מקיף. התייעצות עם מומחים בתחום תסייע לכם בקבלת תשובה מקיפה. מקום כמו שערי הצלחה נחשב לאחד המקומות הותיקים והטובים ביותר בתחום- צוות המטפלים הינם בעלי השכלה רחבה בתחום.

אל תהססו לשאול את המטפלים אודות ההשכלה שלהם

על ההורים להקפיד ולהיפגש עם צוות המטפלים על מנת לבחון את ההשכלה שלהם. לצורך כך חשוב ביותר להיכנס לאתרי האינטרנט השונים ולבחון את ההשכלה של המטפלים. כיום למטפלים ישנם אתרי אינטרנט ובהם ניתן לבחון את ההשכלה. אספו כמה שיותר מידע על מנת שיהיה לכם את האפשרות לשאול מספר רב של שאלות.

התגובות סגורות